Zaoberáme sa výrobou originálnych výrobkov, ktoré potešia každého. Vašu predstavu sa snažíme vyplniť do posledného detailu.

Do našich výrobkov vkladáme svoje srdce a lásku.

Každý jeden výrobok sa pýši svojou originalitou a jedinečnosťou. Prečo sa venujeme hand made tvorbe ? Najdôležitejším dôvodom ste práve vy naši zákazníci, ktorí nás posúvate v našej tvorbe ďalej.

Sú to hlavne Vaše reakcie na naše výrobky :

„Anjelik mi dnes dorazil, vyčaril mi úsmev na tvári.“
„Vo Vašich výrobkoch je Vaše láskavé a dobré srdiečko preto sú také krásne a vyzerajú ako živé. Ožívajú priamo vo výrobe.“
„Anjelik vyrobený Vašimi šikovnými rúčkami má srdiečko a dušičku.“

Ďakujeme Vám za to že ste.


Ďakujeme za dôveru.

- p. Emma - Vrelo a úprimne odporúčam!!! Objednala som si už 4 anjelikov v rôznych farbách a veľkostiach a každý jeden je neskutočne krásny a do detailov prepracovaný! Prekrásna práca milej, šikovnej a ústretovej žienky!! Ja si určite ešte objednám.
- p. Lucia - Ďakujem. Srdiečko na dvere je štýlové, precízne vyrobené a vďaka tomu získali dvere svoju noblessu. Miestnosť akoby ožila toľkou nádherou a rozžiarila miestnosť. Vyzerá to nápadito a vkusne. Ešte raz ďakujem a odporúčam.
- p. Michaela - Milujem handmade veci. Anjeli, ktorých som si objednala sú nádherní. Už sa teším ako budú zdobiť môj vianočný stromček. Príjemná komunikácia s predávajúcou a bezproblémový priebeh objednávky. Vrelo odporúčam.
Product successfully added to the product comparison!